Červenec 2013

Razítka s datumem

5. července 2013 v 14:29 | www.razitka-praha.eu |  Razítka datumová

Datumová razítka

Nabízíme kompletní razítka s datumovkou včetně štočku a barevného polštářku. Můžete si vybrat, zda chcete razítko pouze s datum či razítko s datumem a text. Prodáváme samobarvící datumová razítka, ale také pásková datumová razítka.

Datumová razítka Colop

Razítko Colop R 24-dater je nejmenší kulaté datumové razítko. Toto umožňuje vložení pouze dvou řádek textu - jedné řádky nad datum a druhé pod datum. Rozměr otisku má průměr 24 mm. Výška datumu je 2 mm.

Razítko Colop R 30-dater je kulaté datumové razítko vhodné pro 4 řádky textu, dvě řádky se umístí nad datum a dvě pod datum. Datum má výšku 3 mm.
Razítko Colop R 40-dater nabízí prostor pro 6 řádek textu - 3 řádky nad datumem a tři pod datumem. Razítko Colop R 40-dater má otisku o průměru 40 mm. U razítka Colop R 40-dater je možnost dvoubarevného otisku, kdy datum je červené a text modrý.

Razítko Colop R 45-dater má prostor pro 8 řádek textu - 4 řádky se vloží nad datum a 4 řádky pod datum. Razítko má průměr otisku 45 mm. Kulaté datumové razítko Colop R 45-dater také nabízí dvoubarevný otisk - datum červenou barvou, text modrý.

Razítko Colop R 50-dater má otisku o průměru 50 mm. Do razítka lze umístit až 8 řádek textu, a to 4 řádky pod datum a další 4 nad datum. Datum na razítku Colop R 50-dater má výšku 4 mm. Také u razítka Colop R 50-dater je možný dvoubarevný otisk - text modrý a datum červené.

Razítko Colop Ovál 55-dater je oválné datumové razítko s rozměrem otisku 35 x 55 mm. Výška datumu je 3 mm a do razítka Colop Ovál 55-dater můžete vložit až 4 řádky textu - dva řádky nad datum a dva pod.

V našich e-shopech Razítka Praha a Výroba razítek Praha naleznete nejenom všechna datumová razítka, ale také kulatá razítka, čtvercová razítka, standardní textová razítka, číslovací razítka, reliéfní razítko, můžete objednat i dřevěná razítka, samotné štočky do razítek, razítkovací polštářky pro razítka Colop i Trodat a mnoho dalšího.

Objednávání razítek je velmi snadné. Můžete objednávat razítka online v našich internetových obchodech, nebo může být výroba razítek objednána e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz. Stačí napsat jaké razítko si přejete.


Razítka oválná

5. července 2013 v 14:25 Razítka oválná

Oválná razítka Colop

Nabízíme kompletní oválná razítka včetně textového štočku do razítka a barevného polštářku.

Razítko Colop Ovál 44 je samobarvící oválné razítko určené pro max 5 řádek textu. Razítko Colop Ovál 44 má rozměr otisku 28 x 44 mm.

Razítko Colop Ovál 55 je větší oválné razítko. Samobarvící plastové razítko Colop Ovál 55 má otisk o rozměru 35 x 55 mm. Do razítka Colop Ovál 55 je možné umístit až 6 řádek textu.

Razítko Colop Ovál 55-dater je datumové oválné razítko určené pro 4 řádky textu - 2 řádky se vloží nad datum a dvě řádky se umístí pod datumem.

Výroba razítek může být objednána online v e-shopech nebo také můžete razítka objednat e-mailem na naší adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Oválná razítka najdete také v našem e-shopu Výroba razítek Praha. V e-shopu jsou i další razítka, například kulatá razítka, čtvercová razítka, datumová a číslovací razítka, pásková datumová razítka a pásková číslovací razítka, reliéfní razítko, dřevěná razítka apod. Razítko můžete objednat také v našem dalších e-shopu Razítka Praha, kde si určitě vybere každý.


Razítka čtvercová

5. července 2013 v 14:23 Razítka čtvercová

Razítka čtvercová

Nabízíme kompletní čtvercová razítka včetně štočku a barevného polštářku. V našem e-shopu Razítka Praha má jak malá čtvercová razítka, tak velká čtvercová razítka. Razítka online můžete objednávat také v našem dalším e-shopu Výroba razítek Praha.

Razítko Colop Q 12 je nejmenší čtvercové razítko vhodné pro maximálně 3 řádky textu, rozměr razítka je 12 x 12 mm. Používájí se především pro malé obrázky či symboly

Razítko Colop Q 17 - malé čtvercové razítko, do kterého lze umístit až 4 řádky textu. Razítko Colop Q 17 má rozměr otisku razítka 17 x 17 mm.

Razítko Colop Q 24 mají rozměr otisku 24 x 24 mm. Do razítka Colop Q 24 je možné umístit maximálně 6 řádek textu. Razítko Colop Q 24 se používá i jako razítko s logem.

Razítko Colop Q 30 je větší čtvercové razítko s rozměrem otisku 30 x 30 mm a prostorem pro 7 řádek textu. Razítko Colop Q 30 můžete použít také s logem Vaší firmy.

Razítko Colop Q 43 je největší čtvercové razítko, které se používá většinou s logem společnosti. Razítko Colop Q 43 nabízí prostor až pro 10 řádek textu. Otisk razítka má rozměr 43 x 43 mm.

Výroba razítek online v našich e-shopech, také můžete objednat razítka e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz


Razítka kulatá

5. července 2013 v 14:20 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kulatá

Kulatá razítka Colop

Nabízíme kompletní kulatá razítka včetně štočku a barevného polštářku. Můžete si u nás vybrat pěkné kulaté razítko, pokud máte požadované oprávnění, rádi Vám zhotovíme také kulaté razítko se státním znakem.
Kulaté razítko se často používá s logem uprostřed a textem okolo loga. Pokud nevíte jak vybrat razítko, stačí nás kontaktovat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz.

Můžete u nás objednat třeba malé kulaté razítko Colop R 12 vhodné pro menší loga, obrázky a symboly. Máme i větší kulaté razítko Colop R 17 s průměrem otisku 17 mm nebo třeba také razítko Colop R 24. Můžete objednat i velká kulatá razítka, jako jsou například kulaté razítko Colop R 30 nebo kulaté razítko Colop R 40. Pak také máme i opravdu veliké razítka, což jsou razítko Colop R 45 a razítko Colop R 50. Kulatá razítka online můžete objednávat v našich internetových obchodech Razítka Praha a také Výroba razítek Praha.


Můžete se podívat i na naše stránky:
Výroba razítek - můžete objednat kvalitní razítka


Razítka obdélníková

5. července 2013 v 14:17 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Obdélníková razítka Colop Printer, prodej razítek Praha. Prodej razítka.

Nabízíme kompletní obdélníková razítka včetně štočku a barevného polštářku.

Razítko Colop Printer 10 za 248 Kč včetně DPH je malé kapesní razítko, toto razítko je vhodné pro jednotlivé nápisy typu razítko, razítka, nebo pro tři řádky menšího textu a jednodušší grafiku. Razítko Colop Printer 15 za 374 Kč včetně DPH se nejčastěji používá pro dlouhé texty. Razítko Colop Printer 20 za 266 Kč, včetně DPH je firemní razítko pro 4 řádky. textu. Razítko Colop Printer 25 za 464 Kč včetně DPH je razítko podlouhlého tvaru, které se hodí na dlouhá sdělení. Razítko Colop 30 za 329 Kč včetně DPH je nejpoužívanější razítko firemní pro 5 řádek textu. Razítko Colop Printer 35 za 482 Kč včetně DPH se hodí jako firemní razítko s logem i bez loga. Razítko Colop Printer 40 za 399 Kč včetně DPH - firemní razítko pro 6 řádek textu. Razítko Colop Printer 45 za 509 Kč včetně DPH je razítko podouhlého tvaru vhodné pro sdělení obsahují dlouhá slova i věty. Razítko Colop Printer 50 za 581 Kč včetně DPH je standardní firemní razítko pro 7 řádek textu. Razítko Colop 52 za 347 Kč včetně DPH se používá jako firemní razítko. Razítko Colop Printer 53 za 482 Kč včetně DPH je vhodné jako firemní razítko s logem i bez loga. Razítko Colop Printer 53-Dater za 635 Kč včetně DPH. Razítko Colop Printer 54 za 491 Kč včetně DPH, dále prodáváme razítko Colop Printer 54-dater za 671 Kč s DPH, také můžete v e-shopu Razítka Praha objednat kompletní razítko Colop Printer 55, můžete pro objednaní kvalitních razítek Colop nebo také Trodat využít i náš e-shop Výroba razítek Praha. V obou internetových obchodech je možné zakoupit také samostatný štoček do razítka, razítkovací polštářky pro razítka Colop a Trodat a mnoho dalšího. Jistě Vás velmi potěší objednávka razítka online, objednávku můžete uskutečnit v pohodlí domova. Také umíme razítka na počkání Praha. Razítko expres není problém.


Můžete se podívat i na naše další stránky:
Výroba razítek - zakázkový prodej razítek levně