Razítka s datumem

5. července 2013 v 14:29 | www.razitka-praha.eu |  Razítka datumová

Datumová razítka

Nabízíme kompletní razítka s datumovkou včetně štočku a barevného polštářku. Můžete si vybrat, zda chcete razítko pouze s datum či razítko s datumem a text. Prodáváme samobarvící datumová razítka, ale také pásková datumová razítka.

Datumová razítka Colop

Razítko Colop R 24-dater je nejmenší kulaté datumové razítko. Toto umožňuje vložení pouze dvou řádek textu - jedné řádky nad datum a druhé pod datum. Rozměr otisku má průměr 24 mm. Výška datumu je 2 mm.

Razítko Colop R 30-dater je kulaté datumové razítko vhodné pro 4 řádky textu, dvě řádky se umístí nad datum a dvě pod datum. Datum má výšku 3 mm.
Razítko Colop R 40-dater nabízí prostor pro 6 řádek textu - 3 řádky nad datumem a tři pod datumem. Razítko Colop R 40-dater má otisku o průměru 40 mm. U razítka Colop R 40-dater je možnost dvoubarevného otisku, kdy datum je červené a text modrý.

Razítko Colop R 45-dater má prostor pro 8 řádek textu - 4 řádky se vloží nad datum a 4 řádky pod datum. Razítko má průměr otisku 45 mm. Kulaté datumové razítko Colop R 45-dater také nabízí dvoubarevný otisk - datum červenou barvou, text modrý.

Razítko Colop R 50-dater má otisku o průměru 50 mm. Do razítka lze umístit až 8 řádek textu, a to 4 řádky pod datum a další 4 nad datum. Datum na razítku Colop R 50-dater má výšku 4 mm. Také u razítka Colop R 50-dater je možný dvoubarevný otisk - text modrý a datum červené.

Razítko Colop Ovál 55-dater je oválné datumové razítko s rozměrem otisku 35 x 55 mm. Výška datumu je 3 mm a do razítka Colop Ovál 55-dater můžete vložit až 4 řádky textu - dva řádky nad datum a dva pod.

V našich e-shopech Razítka Praha a Výroba razítek Praha naleznete nejenom všechna datumová razítka, ale také kulatá razítka, čtvercová razítka, standardní textová razítka, číslovací razítka, reliéfní razítko, můžete objednat i dřevěná razítka, samotné štočky do razítek, razítkovací polštářky pro razítka Colop i Trodat a mnoho dalšího.

Objednávání razítek je velmi snadné. Můžete objednávat razítka online v našich internetových obchodech, nebo může být výroba razítek objednána e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz. Stačí napsat jaké razítko si přejete.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zac Zac | Web | 5. července 2013 v 14:31 | Reagovat

Na píču blog ty kurvo cikánska nedodělaná :-*

2 erotika erotika | Web | 5. července 2013 v 14:46 | Reagovat

Najdi si partnera na erotickem rande!!! Klikni na muj webik!

3 Zac1 Zac1 | 6. července 2013 v 21:05 | Reagovat

[1]: Bych nečekal, že umíš číst a taky psát, škoda, že jsi si mě spletl se svoji mámou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama