Leden 2014

Razítko Colop 50

28. ledna 2014 v 19:48 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 50

Razítko Colop 50 je větší razítko. Jedná se o kvalitní firemní razítko použitelné pro větší množství nebo k výrazným nadpisům. Razítka Colop 50 se velice často používají s logem společnosti. Do razítka Colop 50 je možné umístit maximálně 7 řádek textu, rozměr otisku razítka Colop 50 je 30 x 69 mm.

Na štoček do razítka Colop 50 Vám zhotovíme text či obrázek, který budete chtít. Pokud se v průběhu času změnili údaje na razítku - například adresa, tel., není nutné objednávat nové razítko Colop 50, stačí si koupit nový štoček do razítka Colop 50.

Razítko Colop Printer 50 je samobarvící razítko, to znamená, že po každém otisku se textový gumový štoček automaticky namočí do razítkovacího polštářku s barvou. Pokud Vám došla barva v polštářku, stačí prostě objednat nový razítkovací polštářek E/50. Razítkovací polštářky pro razítka Colop 50 se vyrábí černé, červené, modré a zelené.

Výroba razítek Colop 50 i samotných štočků do razítek Colop 50 probíhá rychle a kvalitně.

Razítko Colop 40

26. ledna 2014 v 20:54 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 40

Razítko Colop 40 je razítko mnohostranně použitelné. Razítko Colop printer 40 se používá jako firemní razítk s logem i bez loga. Rozměr razítka Colop 40 je 23 x 59 mm. Do razítka Colop 40 lze umístit maximálně 6 řádek textu - název společnost, adresa, IČ a DIČ, e-mail a web, telefon, fax. Strojek razítka Colop 40 si můžete vybrat buď černý, modrý, zelený, žlutý nebo červený.

Štoček do razítka Colop 40 vyrábíme lasorovým gravírováním. Na štoček Vám dáme údaje, jaké budete chtít. Můžete samozřejmě mít na štočku také logo či nějaký obrázek. V případě, že se jednoho dne změní text štočku - třeba telefon nebo adresa, stačí nechat si vyrobit nový štoček do razítka Colop 40, není potřeba kupovat celé nové razítko.

Kvalitní razítko Colop 40 je razítko samobarvící. Taková razítka mají uvnitř strojku vložený razítkovací polštářek. Polštářek s barvou do razítk Colop 40 můžete mít černý, červený, zelený nebo modrý. Až Vám dojde barva v polštářku, objednejte si razítkovací polštářek E/40. Také se prodává razítkovací polštářek E/40 suchý, v kterém není barva. Takový polštářek slouží pro napuštění speciálními barvami - třeba UV barva nebo rychleschnoucí barva.

Výroba razítek Colop 40 i samotných štočků do razítek probíhá rychle a kvalitně.

Razítko Colop 10

26. ledna 2014 v 19:31 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 10

Razítko Colop 10 patří mezi malá kapesní razítka. Kapesní razítko má tu výhodu, že ho můžete mít kdykoliv u sebe. Razítko Colop 10 s rozměrem otisku 10 x 27 mm nabízí prostor pouze pro 3 řádky drobného textu nebo jednodušší grafiku. Nejvíce se však razítko Colop printer 10 používá pro krátké, jednoslovné nápisy jako jsou KOPIE, DOPÍRKA, 21 % DPH apod. Strojek razítka Colop 10 se vyrábí v několika provedeních, jedná se o černý, červený, modrý, zelený a žlutý.

Na strojek razítka se nalepí štoček do razítka Colop 10. Na štočku můžete mít jakékoliv údaje, které si zadáte. V případě nějaké změny těchto údajů, není problém objednat samotný štoček do razítka Colop 10, nemusíte hned kupovat nové razítko.

Colop 10 je razítko samobarvící, uvnitř strojku razítka se nachází razítkovací polštářek s barvou. Barva v razítkovacím polštářku pro razítko Colop 10 může být černá, červená, modrá či zelená. Až jednou dojde barva v polštářku, stačí dokoupit razítkovací polštářek E/10 a razítko bude znovu skvěle tisknout.

Výroba razítek Colop 10 probíhá rychle a kvalitně.

Razítko Colop 20

25. ledna 2014 v 21:14 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 20

Razítko Colop 20 je kvalitní adresní razítko, pro které najdete uplatnění pokud potřebujete razítko s otiskem 3 - 4 řádků textu. Rozměr otisku razítka Colop 20 je 14 x 38 mm. Používá se jako firemní razítko se základními údaji jako je název firmy (nebo jméno živnostníka), adresa a IČO. Razítko Colop Printer 20 se využívá hojně také pro jednoslovné nápisy jako jsou například ZAPLACENO, KOPIE, VYŘÍZENO apod.

Razítko Colop 20 patří do kategorie samobarvících razítek. To jsou razítka, která je uvnitř strojku umístěn razítkovací polštářek s barvou. Razítkovací polštářek pro razítko Colop 20 se vyrábí v několika barevných provedeních, jedná se černý razítkovací polštářek, modrý, červený nebo zelený. Pokud v polštářku dojde barva, nic se neděje, stačí objednat nový razítkovací polštářek E/20.

Na štočku do razítka Colop 20 budete mít text, který si zadáte. Pokud by se nějaký údaj na razítku změnil - například telefon, adresa sídla atd, stačí objednat nový štoček do razítka Colop 20. Štočky do razítek Colop 20 vyrábíme laserovým gravírováním.

Výroba razítek Colop 20 probíhá rychle a levně. Navíc je možné zvolit si doručení razítek Colop přímo do Vaši kanceláře či domů. Tato služba platí jen v Praze.

Razítko Colop Ovál 44

25. ledna 2014 v 20:15 | www.razitka-praha.eu |  Razítka oválná

Razítko Colop Ovál 44

Razítko Colop Ovál 44 je velmi pěkné firemní razítko. Razítko má nezaměnitelný oválný otisk, který Vás bude odlišovat a prezentovat. Do razítka Colop Ovál 44 je možné vložit až 5 řádek textu. Razítko má rozměr otisku 28 x 44 mm. Colop Ovál 44 se nejčastěji používá s logem společnosti uprostřed a textem okolo loga. Barvu strojku razítka Colop Ovál 44 si můžete vybrat černou, červenou nebo modrou.

Razítko Colop Ovál 44 je samobarvící razítko. Uvnitř razítka se nachází razítkovací polštářek s barvou, do kterého se po každém otisku namáčí textové štoček. Pokud Vám dojde barva v polštářku, nemusíte hned kupovat nové razítko, stačí si u nás objednat razítkovací polštářek E/oval44. Razítkovací polštářek pro razítko Colop Ovál 44 se vyrábí černý, červený, modrý a zelený.

Na štočku do razítka Colop Ovál 44 můžete mít text, který si sami zvolíte. Maximální rozměr štočku je 28 x 44 mm. V případě změny některého údaje na razítku stačí objednat samotný štoček do razítka Colop Ovál 44. Štoček do razítka Colop Ovál 44 vyrábíme laserovým gravírováním.

Výroba razítek Colop Ovál 44 může být objednána na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz nebo v internetové obchodě Razítka Praha můžete objednat online. V e-shopu naleznete i spoustu dalších produktů jako jsou kulatá razítka, datumová razítka i datumová pásková razítka, číslovací razítka, paginovací razítka a číslovací pásková razítka, dřevěná razítko, reliéfní razítko, kapesní razítko, samotné štočky do razítek, razítkovací polštářky a další.