Razítko Colop Ovál 44

25. ledna 2014 v 20:15 | www.razitka-praha.eu |  Razítka oválná

Razítko Colop Ovál 44

Razítko Colop Ovál 44 je velmi pěkné firemní razítko. Razítko má nezaměnitelný oválný otisk, který Vás bude odlišovat a prezentovat. Do razítka Colop Ovál 44 je možné vložit až 5 řádek textu. Razítko má rozměr otisku 28 x 44 mm. Colop Ovál 44 se nejčastěji používá s logem společnosti uprostřed a textem okolo loga. Barvu strojku razítka Colop Ovál 44 si můžete vybrat černou, červenou nebo modrou.

Razítko Colop Ovál 44 je samobarvící razítko. Uvnitř razítka se nachází razítkovací polštářek s barvou, do kterého se po každém otisku namáčí textové štoček. Pokud Vám dojde barva v polštářku, nemusíte hned kupovat nové razítko, stačí si u nás objednat razítkovací polštářek E/oval44. Razítkovací polštářek pro razítko Colop Ovál 44 se vyrábí černý, červený, modrý a zelený.

Na štočku do razítka Colop Ovál 44 můžete mít text, který si sami zvolíte. Maximální rozměr štočku je 28 x 44 mm. V případě změny některého údaje na razítku stačí objednat samotný štoček do razítka Colop Ovál 44. Štoček do razítka Colop Ovál 44 vyrábíme laserovým gravírováním.

Výroba razítek Colop Ovál 44 může být objednána na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz nebo v internetové obchodě Razítka Praha můžete objednat online. V e-shopu naleznete i spoustu dalších produktů jako jsou kulatá razítka, datumová razítka i datumová pásková razítka, číslovací razítka, paginovací razítka a číslovací pásková razítka, dřevěná razítko, reliéfní razítko, kapesní razítko, samotné štočky do razítek, razítkovací polštářky a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama