Razítko Colop 10

26. ledna 2014 v 19:31 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 10

Razítko Colop 10 patří mezi malá kapesní razítka. Kapesní razítko má tu výhodu, že ho můžete mít kdykoliv u sebe. Razítko Colop 10 s rozměrem otisku 10 x 27 mm nabízí prostor pouze pro 3 řádky drobného textu nebo jednodušší grafiku. Nejvíce se však razítko Colop printer 10 používá pro krátké, jednoslovné nápisy jako jsou KOPIE, DOPÍRKA, 21 % DPH apod. Strojek razítka Colop 10 se vyrábí v několika provedeních, jedná se o černý, červený, modrý, zelený a žlutý.

Na strojek razítka se nalepí štoček do razítka Colop 10. Na štočku můžete mít jakékoliv údaje, které si zadáte. V případě nějaké změny těchto údajů, není problém objednat samotný štoček do razítka Colop 10, nemusíte hned kupovat nové razítko.

Colop 10 je razítko samobarvící, uvnitř strojku razítka se nachází razítkovací polštářek s barvou. Barva v razítkovacím polštářku pro razítko Colop 10 může být černá, červená, modrá či zelená. Až jednou dojde barva v polštářku, stačí dokoupit razítkovací polštářek E/10 a razítko bude znovu skvěle tisknout.

Výroba razítek Colop 10 probíhá rychle a kvalitně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama