Razítko Colop 20

25. ledna 2014 v 21:14 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 20

Razítko Colop 20 je kvalitní adresní razítko, pro které najdete uplatnění pokud potřebujete razítko s otiskem 3 - 4 řádků textu. Rozměr otisku razítka Colop 20 je 14 x 38 mm. Používá se jako firemní razítko se základními údaji jako je název firmy (nebo jméno živnostníka), adresa a IČO. Razítko Colop Printer 20 se využívá hojně také pro jednoslovné nápisy jako jsou například ZAPLACENO, KOPIE, VYŘÍZENO apod.

Razítko Colop 20 patří do kategorie samobarvících razítek. To jsou razítka, která je uvnitř strojku umístěn razítkovací polštářek s barvou. Razítkovací polštářek pro razítko Colop 20 se vyrábí v několika barevných provedeních, jedná se černý razítkovací polštářek, modrý, červený nebo zelený. Pokud v polštářku dojde barva, nic se neděje, stačí objednat nový razítkovací polštářek E/20.

Na štočku do razítka Colop 20 budete mít text, který si zadáte. Pokud by se nějaký údaj na razítku změnil - například telefon, adresa sídla atd, stačí objednat nový štoček do razítka Colop 20. Štočky do razítek Colop 20 vyrábíme laserovým gravírováním.

Výroba razítek Colop 20 probíhá rychle a levně. Navíc je možné zvolit si doručení razítek Colop přímo do Vaši kanceláře či domů. Tato služba platí jen v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama