Razítko Colop 40

26. ledna 2014 v 20:54 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 40

Razítko Colop 40 je razítko mnohostranně použitelné. Razítko Colop printer 40 se používá jako firemní razítk s logem i bez loga. Rozměr razítka Colop 40 je 23 x 59 mm. Do razítka Colop 40 lze umístit maximálně 6 řádek textu - název společnost, adresa, IČ a DIČ, e-mail a web, telefon, fax. Strojek razítka Colop 40 si můžete vybrat buď černý, modrý, zelený, žlutý nebo červený.

Štoček do razítka Colop 40 vyrábíme lasorovým gravírováním. Na štoček Vám dáme údaje, jaké budete chtít. Můžete samozřejmě mít na štočku také logo či nějaký obrázek. V případě, že se jednoho dne změní text štočku - třeba telefon nebo adresa, stačí nechat si vyrobit nový štoček do razítka Colop 40, není potřeba kupovat celé nové razítko.

Kvalitní razítko Colop 40 je razítko samobarvící. Taková razítka mají uvnitř strojku vložený razítkovací polštářek. Polštářek s barvou do razítk Colop 40 můžete mít černý, červený, zelený nebo modrý. Až Vám dojde barva v polštářku, objednejte si razítkovací polštářek E/40. Také se prodává razítkovací polštářek E/40 suchý, v kterém není barva. Takový polštářek slouží pro napuštění speciálními barvami - třeba UV barva nebo rychleschnoucí barva.

Výroba razítek Colop 40 i samotných štočků do razítek probíhá rychle a kvalitně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama