Razítko Colop 55

6. února 2014 v 15:04 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Razítko Colop 55

Razítko Colop Printer 55 je velké firemní razítko. Razítka Colop 55 se zpravidla používají jako razítka s logem firmy. Rozměr otisku mají razítka Colop 55 o velikosti 40 x 60 mm. Strojek razítek Colop 55 se vyrábí v barvách: černý, červený, modrý a zelený.

Štoček do razítka Colop printer 55 se vyrábí u nás metedou laserového gravírování. Na štoček do razítka Colop 55 Vám umístíte jakýkoliv text nebo obrázek, který budete chtít. Pokud se rozhodnete časem změnit text, můžete si objednat pouze nový štoček do razítka Colop 55, není nutné kupovat celé razítko.

Razítko Colop Printer 55 je razítko samobarvící. To znamená, že uvnitř razítka Colop 55 je polštářek s barvou, do kterého se vždy po otisknutí namočí textová deska. Pokud Vám dojde barva, objednejte nový razítkovací polštářek E/55. Můžete si vybrat polštářek černý, červený, zelený a modrý.

Výroba razítek Colop 55, štoček do razítka Colop 55 či razítkovací polštářek E/55 můžete objednat online prostřednictvím našeho obchodu Razítka Praha nebo e-mailem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ludmila ludmila | E-mail | Web | 6. března 2014 v 15:04 | Reagovat

Razítka jsou populární,doporučuji vám provést i optimalizaci stránek, moc takových e-shopů není, tak se zvýší šance, že vás někdo objeví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama