Květen 2014

Razítko Colop 50/2 SET

2. května 2014 v 19:28 | www.razitka-praha.com |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 50/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Samosestavitelné razítko Colop 50/2 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a 2 sady znaků (pouze čísla, velká písmena a piktogramy), ze kterých jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Na strojku razítka jsou připraveny kolejnice, do kterých znaků pinzetou umístíte, vkládní znaků je jednoduché a nezabere moc času (funguje podobně jako u tiskařské sazby). Znaky razítka Colop 50/2 SET mají výšku 3,5 mm a 2,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 32 znaků. Uvedená hodnota je pouze orientační, skutečný počet znaků na jednom řádku se odvíjí od konkrétních vkládaných znaků, příkladem jsou třeba písmena l a m, jejichž šířku je velice odlišná. Výhodou sestavovacích razítek Colop Printer 50/2 SET je velice jednoduchá tvorba vlastního textu, který lze následně upravovat. Sestavitelné razítko Colop Printer 50/2 SET je velikým pomocníkem do kanceláře. Samosestavovací razítka Colop Printer 50/2 SET se výrábí s modrým strojkem a černým razítkovacím polštářkem. Pokud budete chtít jinou barvou otisku, můžete si se samosestavovacím razítkem Colop Printer 50 objednat razítkový polštářek s jinou barvou a následně vyměnit v razítku.
Razítka Colop 50/2 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná razítka pro vlastní tvorbu textu:
 • Razítko pro vlastní sestavení textu Colop Printer 40/2 SET - velikost otisku 23 x 59 mm, vhodné pro vytvoření 6 řádek textu, balení obsahuje 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm, výška znaků druhé sady je 3,5 mm
 • Razítko pro vlastní sestavení textu Colop Printer 30/2 SET - velikost otisku 18 x 47 mm, vhodné pro vytvoření 7 řádek textu, balení obsahuje 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm, výška znaků druhé sady je 3,5 mm
Doporučené:
 • Samonamáčecí razítko pro firmy Colop Printer 50 nabízí prostor pro otisk až 30 x 69 mm, ideální pro 6 až 7 řádek textu, používá se především firemním logem
 • Náhradní barevný polštářek E/55 pro samobarvící razítko Colop Printer 55
 • Výroba razítek Praha 5 - online návrh otisku, donáška na adresu v Praze 5
Výroba razítek Praha 4

Razítko Colop 40/2 SET

2. května 2014 v 19:26 | vyrobarazitekpraha.cz |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 40/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Sestavitelné razítko Colop 40/2 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a 2 sady znaků (pouze velká písmena, piktogramy a čísla), ze kterých jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Vložení znaků pinzetou do připravených kolejniček na strojku razítka je snadné a rychlé (je to podobné jako u tiskařské sazby). Znaky razítka Colop 40/2 SET mají výšku 3,5 mm a 2,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 26 znaků. Uvedené číslo je pouze orientační, skutečný počet znaků, které můžete umístit na jeden řádek záleží na konkrétních znacích, příklad - písmena m a l mají velmi odlišnou šířku.
Razítko k vlastnímu sestavení Colop Printer 40 umožňuje snadné vytvoření textu s možností následných změn a úprav. Razítka Colop Printer 40/2 SET se vyrábí v modré barvě strojku (tj. tělo razítka) a s černým polštářkem. Pokud potřebujete jinou barvu otisku, můžete k sestavitelnému razítku Colop Printer 40 objednat razítkovací polštářek jiné barvy a vyměnit ho v razítku.
Razítka Colop 40/2 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná razítka k vlastnímu sestavení textu:
 • Razítko pro vlastní vytvoření textu Colop Printer 30/2 SET, které nabízí prostor pro 5 řádek textu a plochu otisku 18 x 47 mm, v balení jsou 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm a znaky druhé sady mají výšku 3,5 mm.
 • Razítko pro vlastní vytvoření textu Colop Printer 50/2 SET, které nabízí prostor pro 7 řádek textu a plochu otisku 30 x 69 mm, v balení jsou 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm a znaky druhé sady mají výšku 3,5 mm.
Doporučené:
Výroba razítek Praha 5

Razítko Colop 30/2 SET

2. května 2014 v 19:24 | www.razitka-praha.eu |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 30/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Samosestavovací razítko Colop 30/2 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a 2 sady znaků (pouze velká písmena, piktogramy a číslice), ze kterých jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Znaky vkládáte do připravených kolejnic ve strojku razítka, je to podobné jako u tiskařské sazby. Znaky razítka Colop 30/2 SET mají výšku 3,5 mm a 2,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 21 znaků. Počet znaků na řádku je jen orientační, konkrétní počet záleží na tom, jaké konkrétní znaky použiteje, třeba písmeno m a písmeno l mají zcela odlišnou šířku.
Samosestavovací razítko Colop Printer 30/2 SET, které se vyznačuje snadným tvořením textu s možností následné změny, je kvalitního razítko vhodné do kanceláře i na služební cesty. Razítka Colop Printer 30/2 SET se vyrábí s mechanikou (strojkem) v modré barvě a s černým polštářkem. V případě, že byste chtěli jinou barvu otisku, je nutné objednat samosestavovací razítko Colop Printer 30 a k němu polštářek s jinou barvou a následně polštářek ve strojku razítka vyměnit.
Razítka Colop 30/2 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Samosestavovací podobná razítka:
 • Samosestavovací razítko Colop Printer 30/1 SET pro otisk maximálně 5 řádek s rozměrem 18 x 47 mm, balení obsahuje 1 sadu znaků, výška jednotlivých znaků je 3,5 mm
 • Samosestavovací razítko Colop Printer 40/2 SET pro otisk maximálně 6 řádek s rozměrem 23 x 59 mm, balení obsahuje 2 sady znaků, výška jednotlivých znaků první sady je 2,5 mm a výška znaků druhé sady 3,5 mm.
Doporučené:

Razítko Colop 30/1 SET

2. května 2014 v 19:22 | www.razitka-praha.com |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 30/1 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Samosestavovací razítko Colop 30/1 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a sadu znaků (pouze velká písmena, čísla a piktogramy), ze které jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Jednotlivé znaky vkládete pinzetou do připravených kolejniček v mechanice razítka, proces vkládání je podobný jako u tiskaršké sazby. Znaky razítka Colop 30/1 SET mají výšku 3,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 21 znaků. Toto číslo je jen orientační hodota, konkrétní počet znaků na jedné řádce je závislý na jednotlivých znacích, protože kupříkladu znaky m a l mají zcela odlišunou šířku.
Razítka k vlastnímu vytvoření textu Colop 30 jsou oblíbené pro snadnou tvorbu textu, který je možné v budoucnu libovolně měnit. Sestavitelná razítka Colop 30 jsou skvělým pomocníkem do kanceláře. Razítko Colop Printer 30/1 SET se vyrábí v modré barvě strojku s černým polštářkem. Pokud si přejete jinou barvou otisku sestavitelného razítka Colop Printer 30 je nutné k němu přiobjednat i razítkový polštářek s jinou barvnou a posléze polštářek v razítku vyměnit.
Razítka Colop 30/1 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná razítka pro vlastní sestavení textu:
 • Samonamáčecí razítko k vlastnímu sestavení textu Colop Printer 20/1 SET pro maximálně 4 řádky o rozměru otisu 14 x 38 mm, v balení je jedna sada znaků, jednotlivé znaky mají výšku 3,5 mm
 • Samonamáčecí razítko k vlastnímu sestavení textu Colop Printer 30/2 SET pro maximálně 5 řádek o rozměru otisku 18 x 47 mm, v balení jsou dvě sady znaků, jednotlivé znaky první sady mají výšku 2,5 mm a znaky druhé sady 3,5 mm.
Doporučené:
 • Samonamáčecí firemní razítko Colop Printer 10 s rozměrem otisku maximálně 10 x 27 mm pro nejvýše 3 řádky menšího textu nebo jednoslovné nápisy či jmenovky
 • Náhradní barvící polštářek E/52 do samonamáčecího razítka Colop Printer 52
 • Výroba razítek Praha 2 - online návrh razítka, donáška na adresu v Praze 2

Razítko Colop 20/1 SET

2. května 2014 v 19:18 | www.razitka-praha.com |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 20/1 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Sestavitelné razítko Colop 20/1 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a sadu znaků (pouze velká písmena, číslice a piktogramy), ze které jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Znaky se vkládají pinzetou do připravených kolejniček na mechanice razítka, je to podobné tiskařské sazbě. Znaky razítka Colop 20/1 SET mají výšku 3,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 17 znaků. Uvedený počet znaků je pouze orientační hodnota, přesný počet znaků na jednom řádku je závislý na konkrétních vkládaných znacích, napířklad šířka písmen l a m je velice odlišná.
Výhodou sestavitelného razítka Colop 20 je snadná tvorba vlastního textu, který můžete později libovolně upravovat. Samosestavovací razítko Colop Printer 20 se hodní nejenom do kanceláře, ale i jako mobilní razítko na cesty. Razítko Colop Printer 20/1 SET se vyrábí v modré barvě strojku s černým polštářkem.Pokud byste chtěli jinou barvu otisku, je potřeba k sestavitelnému razítku Colop Printer 20 objednat polštářek s jinou barvou a následně ho vyměnit.
Razítka Colop 20/1 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná sestavitelná razítka:
 • Sestavitelné razítko Colop Printer 30/1 SET s rozměrem 18 x 47 mm, prostorem pro 5 řádek textu, s doporučeným počtem 21 znaků na řádek, jedna sada znaků - výška znaků je 3,5 mm
 • Sestavitelné razítko Colop Printer 30/2 SET také s rozměrem 18 mm x 47 mm a prostorem pro 5 řádek textu, doporučený počet 21 znaků na řádek, balení obsahuje 2 sady znaků - výška znaků jedné sady je 2,5 mm a výška znaků druhé sady 3,5 mm.
Doporučené:

Dřevěné razítko R 50

2. května 2014 v 19:09 | www.razitka-praha.eu |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 50 mají průměr otisku 50 mm, dají se použít pro maximálně 9 řádek textu. Tento průměr otisku je jen maximální, dá se použít i menší rozměr, stejně i počet řádek textu může být menší. Kulaté dřevěné razítko se moc často nepoužívá jen s textem, většinou v kombinaci s firemní logem, kdy logo je uprostřed a text okolo něj. Používá se i pro velké obrázky bez textu. Dřevěná razítka R 50 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky naplněné standardní razítkovou barovu jsou modré, červené, zelené, černé a fialové. Pokud byste chtěli, aby Vaše kulaté dřevěné razítko R 50 tisklo speciální barvou, jako je například rychleschnoucí razítková barva, UV barva pro razítka, razítková barva na plasty a jiné, je nutné objednat suchou razítkovou podušky bez barvy a potřebnou barvu, následně se poduška naplnění barvou. Naplnit podušku barvou je velice jednoduché a zabere jen chvilku. Po dřevěné razítko s průměrem 50 mm je vhodná poduška Colop Micro 2 s rozměrem 70 x 110 mm, teoreticky by se dala použít i Colop Micro 1 s rozměrem 50 x 90 mm, kde je poměrně těžké textovou desku na dřevěném razítku správně namočit, protože velikost je opravdu tak akorát, doporučujeme tedy zvolit větší podušku Colop Micro 2 (rozdíl v ceně je asi 10 Kč).
Namáčení do podušky s barvou je nevýhoda, naopak, obrovská výhoda, kterou nabízí výroba kulatých dřevěných razítek je to, že jsou velice odolná - vyrábí se z tvrdého dubového či bukového dřeva. Jsou určena pro velkou zátěž, většinou v nekancelářském prostředí.
Dřevěné razítko R 50 Vám vyrobíme s obrázkem, textem, logem.

Podobná dřevěná razítka s kruhovým otiskem:
 • Nesamobarvící kulaté dřevěné razítko R 40 s průměrem otisku až 40 mm se používá pro maximálně 7 řádek textu, slouží jako firemní razítko s logem nebo úřední se státním znakem
 • Nesamobarvící kulaté dřevěné razítko R 35 s průměrem otisku až 35 mm se používá pro maximálně 6 řádek textu, použává se jako razítko s firemním logem.
Doporučené:

Dřevěné razítko R 40

2. května 2014 v 18:52 | www.razitka-praha.com |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 40 mají průměr otisku 40 mm, dají se použít pro maximálně 7 řádek textu, uvedený průměr otisku je pouze maximální, může se použít i s menším průměrem, zrovna i s menším počtem řádek, ačkoliv kulaté dřevěné razítko R 40 se moc častou nepoužívá jako textové razítko, mnohem častější je použití s firemním logem uprostřed až dvěmi až třemi řádky textu okolo loga. Také se používá jako úřední kulaté razítko se státním znakem, v tomto případě, se ovšem musí použít průměr otisku 36 mm (podle zákona číslo 352/2001 Sb. mají úřední razítka průměr o velikosti 20 mm, 25 mm nebo 36 mm). Mezi úřední razítka se státním znakem, pro která se může využít dřevěného razítko R 40, patří kulatého razítko soudního znalce, razítko soudního exekutora, razítko soudního tlumočníka - překladatele, notářské razítko a úřední kulaté razítko školy. Další specifická kulatá razítko jsou razítko advokáta a razítko pro revizního technika, i pro tato razítka se může využít dřevěné razítko R 40. Ale x praxi se jako úřední razítka daleko více používají smaonamáčecí razítka Colop. Dřevěná razítka R 40 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Podušky se standardními barvy jsou k dostání modré, zelené, černé, červené a fialové. V případě úředních razítek je nutné dodržet stanovené barvy. Razítka pro soudních znalce, soudní tlumočníky a pro školy mají modrý otisk, revizní technik používá červenou barvu, notář, advokát a soudní exekutor modrou nebo fialovou. Kulaté dřevěné razítko R 40 může tisknout i speciální barvu (jako je razítkovacá barva na dřevo, razítková barva na kovy, rychleschoucí barva, UV barva pro razítka a mnoho dalších), v takovém případě je nutné objednat prázdnou podušku bez barvy a následně ji napustit speciální barvou. Napuštění razítkové podušky barvou je snadné a zabere jen chvilku. V případě dřevěných kulatých razítek s maximálním průměrem otisku 40 mm je vhodná razítková poduška Colop Micro 1 ve velikosti 50 x 90 mm.
Namáčení do barevné razítkovací podušky je nevýhodou dřevěného razítka R 40, naopak jeho obrovskou předností je vysoká odolnost, razítko je vhodné pro opravdu náročné použití, většinou v nekancelářském prostoru. Rukojeť pro dřevěné kulaté razítko je vyroba z kvalitního, tvrdého, bukového dřeva.
Dřevěné razítko R 40 vyrobíme s požadovaným textem, logem, obrázkem. Vyrobíme Vám i úřední kulaté razítko se státním znakem, pokud máte potřebné oprávnění.

Podobná kulatá dřevěná razítka:
Doporučené:

Dřevěné razítko R 35

2. května 2014 v 18:50 | www.razitka-praha.eu |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 35 mají průměr otisku 35 mm, dají se použít pro maximálně 6 řádek textu, tento průměr otisku je jen maximální, může být menší, rozněž počet řádek je maximální hodnota, může se použít méně řádek, avšak dřevěné razítko R 35 se málokdy používá jako razítko s textem, častější je používání s obrázkem nebo logem a textem. Dřevěná razítka R 35 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Barevné podušky jsou k dostání modré, černé, červené, zelneé a fialové. V případě, že byste chtěli, aby Vaše dřevěné razítko tisklo speciální barvu (mezi které se řadí například rychleschnoucí barva, razítková barva na dřevo, textilní razítková barva a další) je nutné objednat nenapuštěnou razítkovací podušku a k tomu požadovanou barvu, poduška se posléze naplní barvou. Napouštění podušek razítkovými barva je opravde jednoduché a nezabere moc času. V případě dřevěného kulatého razítka s průměr otisku 35 mm je postačující razítková poduška Colop Micro 1 s plochou pro namáčecí 50 x 90 mm.
Namáčet razítko před otiskem do podušky je nevýhoda, ale dřevěné razítko R 35 má i velké přednost - zejmená jeho odolnost, dřevěná rukojeť se vyrábí s tvrdého dubového nebo bukového dřeva, proto je razítko určeno pro opravdu náročné použití, často v různých dílnách či jiném nekancelářském prostoru.
Dřevěné razítko R 35 zhotovíme s Vaším textem, logem i obrázkem.

Kulatá dřevěná razítka podobného průměru:
Doporučené:

Dřevěné razítko R 30

2. května 2014 v 18:48 | www.razitka-praha.com |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 30 mají průměr otisku 30 mm, dají se použít pro maximálně 5 řádek textu, uvedený průměr otisku, stejně jako počet řádek textu jsou pouze maximální hodnoty. Kulaté dřevěné razítko R 30 moc nepoužívá jako textová razítek, běžnější je použití s obrázkem, nebo logem firmy uprostřed a jednou až dvěmi řádky textu po jeho obvodu. Také se využívá jako kulaté úřední razítko se státním znakem. Dřevěná razítka R 30 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky se standardní barvou jsou černé, modré, červené, zelené nebo fialové. Pokud byste chtěli tisknou speciální razítkovací barvou (jako jsou třeba barva na textil, barvy na kovy, rychleschnoucí razítková barva, UV barva a jiné) je nutné objednat suchou (bezbarvou) razítkovou podušku a potřebnou barvu, která se následně nalije do podušky. Naplnění podušky barvou je velice snadné a nezabere ani minutu. Pro kulatá dřevěná razítka s průměrem otisku 30 mm se používají podušky Colop Micro 1 s rozměr namáčecí plochy 50 x 90 mm.
Namáčecí do barevné podušky je nevýhodou dřevěného razítka R 30, naopak jeho velikou předností je vysoká odolnost, rukojeť pro dřevěné kulaté razítko je vyráběna z tvrdého, bukuového nebo dubového dřeva. Jsou tedy vhodná pro náročné používání, často v nekancelářském prostoru.
Dřevěné razítko R 30 Vám vyrobíme s Vaším obrázkem, logem i textem, nebo i se státním znakem, pokud máte potřebná oprvánění.

Podobná kulatá razítka s dřevěnou rukojetí:
Doporučené:

Dřevěné razítko R 25

2. května 2014 v 18:47 | www.razitka-praha.eu |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 25 mají průměr otisku 25 mm, dají se použít pro maximálně 4 řádky textu. Uvedený průměr otisku je pouze maximální, může být menší, stejně tak počet řádek, ačkoliv dřevěné razítko R 25 se jen výjimečně používá jako textové razítko, daleko častější je využití pro obrázky, třeba jako hodnotící motivační razítko se smajlíky, nebo pro malá firemní loga.
Dřevěná razítka R 25 se používají také jako úřední razítka, svou velikostí jsou na to vhodná (zákon č. 352/2001 Sb. stanovuje velikost průměru otisku úředních razítek na 20 mm, 25 mm nebo 36 mm).
Kulatá dřevěná razítka R 25 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky napuštěné standardními razítkovými barvami se prodávají černé, modré, červené, zelené a fialové. Pokud chcete, aby Vaše kulaté dřevěné razítko R 25 tisklo speciální barvu (jako je rychleschnoucí barva, UV barva, razítková barva na plasty a jiné), je potřeba objednat suchou razítkovou podušku a požadovanou barvu, kterou se poduška naplní. Napuštění podušky barvou je opravde jednoduché a zabere jen několik vteřin.
Pro kulaté dřevěné razítko s průměrem otisku 25 mm se používá razítková poduška Colop Micro 1 o velikosti namáčecí plochy 50 x 90 mm, menší rozměr podušek se nevyrábí.
Namáčení do barevné podušky je nevýhoda kulatého dřevěného razítka R 25, naopak jeho velikou přednosti je vysoká odolnost, rukojeť kulatých dřevěných razítek se vyrábí z odolného bukového dřeva, proto je dřevěné razítko R 25 vhodné pro náročné používání.
Výrobíme Vám dřevěné razítko R 25 s obrázem, logem nebo textem.

Podobná kulatá dřevěná razítka:
Doporučené: