Dřevěné razítko R 30

2. května 2014 v 18:48 | www.razitka-praha.com |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 30 mají průměr otisku 30 mm, dají se použít pro maximálně 5 řádek textu, uvedený průměr otisku, stejně jako počet řádek textu jsou pouze maximální hodnoty. Kulaté dřevěné razítko R 30 moc nepoužívá jako textová razítek, běžnější je použití s obrázkem, nebo logem firmy uprostřed a jednou až dvěmi řádky textu po jeho obvodu. Také se využívá jako kulaté úřední razítko se státním znakem. Dřevěná razítka R 30 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky se standardní barvou jsou černé, modré, červené, zelené nebo fialové. Pokud byste chtěli tisknou speciální razítkovací barvou (jako jsou třeba barva na textil, barvy na kovy, rychleschnoucí razítková barva, UV barva a jiné) je nutné objednat suchou (bezbarvou) razítkovou podušku a potřebnou barvu, která se následně nalije do podušky. Naplnění podušky barvou je velice snadné a nezabere ani minutu. Pro kulatá dřevěná razítka s průměrem otisku 30 mm se používají podušky Colop Micro 1 s rozměr namáčecí plochy 50 x 90 mm.
Namáčecí do barevné podušky je nevýhodou dřevěného razítka R 30, naopak jeho velikou předností je vysoká odolnost, rukojeť pro dřevěné kulaté razítko je vyráběna z tvrdého, bukuového nebo dubového dřeva. Jsou tedy vhodná pro náročné používání, často v nekancelářském prostoru.
Dřevěné razítko R 30 Vám vyrobíme s Vaším obrázkem, logem i textem, nebo i se státním znakem, pokud máte potřebná oprvánění.

Podobná kulatá razítka s dřevěnou rukojetí:
Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama