Dřevěné razítko R 25

2. května 2014 v 18:47 | www.razitka-praha.eu |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 25 mají průměr otisku 25 mm, dají se použít pro maximálně 4 řádky textu. Uvedený průměr otisku je pouze maximální, může být menší, stejně tak počet řádek, ačkoliv dřevěné razítko R 25 se jen výjimečně používá jako textové razítko, daleko častější je využití pro obrázky, třeba jako hodnotící motivační razítko se smajlíky, nebo pro malá firemní loga.
Dřevěná razítka R 25 se používají také jako úřední razítka, svou velikostí jsou na to vhodná (zákon č. 352/2001 Sb. stanovuje velikost průměru otisku úředních razítek na 20 mm, 25 mm nebo 36 mm).
Kulatá dřevěná razítka R 25 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky napuštěné standardními razítkovými barvami se prodávají černé, modré, červené, zelené a fialové. Pokud chcete, aby Vaše kulaté dřevěné razítko R 25 tisklo speciální barvu (jako je rychleschnoucí barva, UV barva, razítková barva na plasty a jiné), je potřeba objednat suchou razítkovou podušku a požadovanou barvu, kterou se poduška naplní. Napuštění podušky barvou je opravde jednoduché a zabere jen několik vteřin.
Pro kulaté dřevěné razítko s průměrem otisku 25 mm se používá razítková poduška Colop Micro 1 o velikosti namáčecí plochy 50 x 90 mm, menší rozměr podušek se nevyrábí.
Namáčení do barevné podušky je nevýhoda kulatého dřevěného razítka R 25, naopak jeho velikou přednosti je vysoká odolnost, rukojeť kulatých dřevěných razítek se vyrábí z odolného bukového dřeva, proto je dřevěné razítko R 25 vhodné pro náročné používání.
Výrobíme Vám dřevěné razítko R 25 s obrázem, logem nebo textem.

Podobná kulatá dřevěná razítka:
Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama