Dřevěné razítko R 50

2. května 2014 v 19:09 | www.razitka-praha.eu |  Razítka dřevěná
Dřevěná razítka R 50 mají průměr otisku 50 mm, dají se použít pro maximálně 9 řádek textu. Tento průměr otisku je jen maximální, dá se použít i menší rozměr, stejně i počet řádek textu může být menší. Kulaté dřevěné razítko se moc často nepoužívá jen s textem, většinou v kombinaci s firemní logem, kdy logo je uprostřed a text okolo něj. Používá se i pro velké obrázky bez textu. Dřevěná razítka R 50 je nutné před otisknutím namočit do razítkovací podušky s barvou. Razítkové podušky naplněné standardní razítkovou barovu jsou modré, červené, zelené, černé a fialové. Pokud byste chtěli, aby Vaše kulaté dřevěné razítko R 50 tisklo speciální barvou, jako je například rychleschnoucí razítková barva, UV barva pro razítka, razítková barva na plasty a jiné, je nutné objednat suchou razítkovou podušky bez barvy a potřebnou barvu, následně se poduška naplnění barvou. Naplnit podušku barvou je velice jednoduché a zabere jen chvilku. Po dřevěné razítko s průměrem 50 mm je vhodná poduška Colop Micro 2 s rozměrem 70 x 110 mm, teoreticky by se dala použít i Colop Micro 1 s rozměrem 50 x 90 mm, kde je poměrně těžké textovou desku na dřevěném razítku správně namočit, protože velikost je opravdu tak akorát, doporučujeme tedy zvolit větší podušku Colop Micro 2 (rozdíl v ceně je asi 10 Kč).
Namáčení do podušky s barvou je nevýhoda, naopak, obrovská výhoda, kterou nabízí výroba kulatých dřevěných razítek je to, že jsou velice odolná - vyrábí se z tvrdého dubového či bukového dřeva. Jsou určena pro velkou zátěž, většinou v nekancelářském prostředí.
Dřevěné razítko R 50 Vám vyrobíme s obrázkem, textem, logem.

Podobná dřevěná razítka s kruhovým otiskem:
  • Nesamobarvící kulaté dřevěné razítko R 40 s průměrem otisku až 40 mm se používá pro maximálně 7 řádek textu, slouží jako firemní razítko s logem nebo úřední se státním znakem
  • Nesamobarvící kulaté dřevěné razítko R 35 s průměrem otisku až 35 mm se používá pro maximálně 6 řádek textu, použává se jako razítko s firemním logem.
Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama