Razítko Colop 20/1 SET

2. května 2014 v 19:18 | www.razitka-praha.com |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 20/1 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Sestavitelné razítko Colop 20/1 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a sadu znaků (pouze velká písmena, číslice a piktogramy), ze které jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Znaky se vkládají pinzetou do připravených kolejniček na mechanice razítka, je to podobné tiskařské sazbě. Znaky razítka Colop 20/1 SET mají výšku 3,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 17 znaků. Uvedený počet znaků je pouze orientační hodnota, přesný počet znaků na jednom řádku je závislý na konkrétních vkládaných znacích, napířklad šířka písmen l a m je velice odlišná.
Výhodou sestavitelného razítka Colop 20 je snadná tvorba vlastního textu, který můžete později libovolně upravovat. Samosestavovací razítko Colop Printer 20 se hodní nejenom do kanceláře, ale i jako mobilní razítko na cesty. Razítko Colop Printer 20/1 SET se vyrábí v modré barvě strojku s černým polštářkem.Pokud byste chtěli jinou barvu otisku, je potřeba k sestavitelnému razítku Colop Printer 20 objednat polštářek s jinou barvou a následně ho vyměnit.
Razítka Colop 20/1 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná sestavitelná razítka:
  • Sestavitelné razítko Colop Printer 30/1 SET s rozměrem 18 x 47 mm, prostorem pro 5 řádek textu, s doporučeným počtem 21 znaků na řádek, jedna sada znaků - výška znaků je 3,5 mm
  • Sestavitelné razítko Colop Printer 30/2 SET také s rozměrem 18 mm x 47 mm a prostorem pro 5 řádek textu, doporučený počet 21 znaků na řádek, balení obsahuje 2 sady znaků - výška znaků jedné sady je 2,5 mm a výška znaků druhé sady 3,5 mm.
Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama