Razítko Colop 30/2 SET

2. května 2014 v 19:24 | www.razitka-praha.eu |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 30/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Samosestavovací razítko Colop 30/2 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a 2 sady znaků (pouze velká písmena, piktogramy a číslice), ze kterých jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Znaky vkládáte do připravených kolejnic ve strojku razítka, je to podobné jako u tiskařské sazby. Znaky razítka Colop 30/2 SET mají výšku 3,5 mm a 2,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 21 znaků. Počet znaků na řádku je jen orientační, konkrétní počet záleží na tom, jaké konkrétní znaky použiteje, třeba písmeno m a písmeno l mají zcela odlišnou šířku.
Samosestavovací razítko Colop Printer 30/2 SET, které se vyznačuje snadným tvořením textu s možností následné změny, je kvalitního razítko vhodné do kanceláře i na služební cesty. Razítka Colop Printer 30/2 SET se vyrábí s mechanikou (strojkem) v modré barvě a s černým polštářkem. V případě, že byste chtěli jinou barvu otisku, je nutné objednat samosestavovací razítko Colop Printer 30 a k němu polštářek s jinou barvou a následně polštářek ve strojku razítka vyměnit.
Razítka Colop 30/2 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Samosestavovací podobná razítka:
  • Samosestavovací razítko Colop Printer 30/1 SET pro otisk maximálně 5 řádek s rozměrem 18 x 47 mm, balení obsahuje 1 sadu znaků, výška jednotlivých znaků je 3,5 mm
  • Samosestavovací razítko Colop Printer 40/2 SET pro otisk maximálně 6 řádek s rozměrem 23 x 59 mm, balení obsahuje 2 sady znaků, výška jednotlivých znaků první sady je 2,5 mm a výška znaků druhé sady 3,5 mm.
Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama