Razítko Colop 40/2 SET

2. května 2014 v 19:26 | vyrobarazitekpraha.cz |  Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítko Colop 40/2 SET je razítko k vlastnímu sestavení textu. Sestavitelné razítko Colop 40/2 SET zahrnuje strojek razítka, pinzetu a 2 sady znaků (pouze velká písmena, piktogramy a čísla), ze kterých jednotlivé znaky vkládáte pinzetou do razítka. Vložení znaků pinzetou do připravených kolejniček na strojku razítka je snadné a rychlé (je to podobné jako u tiskařské sazby). Znaky razítka Colop 40/2 SET mají výšku 3,5 mm a 2,5 mm a na jeden řádek můžete umístit maximálně 26 znaků. Uvedené číslo je pouze orientační, skutečný počet znaků, které můžete umístit na jeden řádek záleží na konkrétních znacích, příklad - písmena m a l mají velmi odlišnou šířku.
Razítko k vlastnímu sestavení Colop Printer 40 umožňuje snadné vytvoření textu s možností následných změn a úprav. Razítka Colop Printer 40/2 SET se vyrábí v modré barvě strojku (tj. tělo razítka) a s černým polštářkem. Pokud potřebujete jinou barvu otisku, můžete k sestavitelnému razítku Colop Printer 40 objednat razítkovací polštářek jiné barvy a vyměnit ho v razítku.
Razítka Colop 40/2 SET můžete objednat e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná razítka k vlastnímu sestavení textu:
  • Razítko pro vlastní vytvoření textu Colop Printer 30/2 SET, které nabízí prostor pro 5 řádek textu a plochu otisku 18 x 47 mm, v balení jsou 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm a znaky druhé sady mají výšku 3,5 mm.
  • Razítko pro vlastní vytvoření textu Colop Printer 50/2 SET, které nabízí prostor pro 7 řádek textu a plochu otisku 30 x 69 mm, v balení jsou 2 sady znaků, výška znaků první sady je 2,5 mm a znaky druhé sady mají výšku 3,5 mm.
Doporučené:
Výroba razítek Praha 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama